Maková panenka, motýl Pepa a brouček Ríša .. ♥

Jen co jsem nahodil na instagram fotku, že jsem u pole vlčího máku, hned jsem měl spoustu zájemců o rodinné fotografování. Jenže jen jeden den volno a mák vypadal že brzy odkvete. Což se pár dní na to kdy jsem stál na poli znovu zdálo jako správný odhad. Spousta květů už byla opadaná a tak se uskutečnilo jen tohle fotografování. Snad to na podzim nebude taky takové rychlé. Moc rád bych zvládl na podzim co nejvíce rodin ..

 

 

Plán  byl jasný, vyzvednout mě v práci a jet na nedaleké pole za Brnem ( asi tak 25km ). Mokří mě vyzvedli a jelo se.. Celej týden bylo přijemně a zrovna tento den musel být pařák jak už dlouho ne. Když jsme dorazili na flek, už tam stála dvě auta a fotilo se. No je to asi oblíbeje flek. Příští rok 2020 si to podchytím víc a dřív, abych zvládl tohle „využít“ více než jen pro jedno focení.

Strávili jsme s Mončou, Pepou a Ríšem na poli fajnovou hodinku možná dvě, sám nevím, většinou krome svateb není moje focení limitované časem. Fotím prostě tak dlouho dokud můžeme a dokud se nám hlavně chce a dokud nemám dost dobrých záběrů. Jelikož jsme s Mokrýma v jedné partě už dlouhý roky, tak focení bylo snadný a legrační a mohli jsme celou dobu dělat kraviny jaké se nám zlíbilo. Budu se tešit zase na další focení a Vy mrkněte na zbytek fotek. Pokud chcete i Vy takový fotky, tak mi napište na info@rodinny-fotograf.cz budu se tešit.

Příspěvek vytvořen 40

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek