Brácha se žení a Jackson byl úchyl .. #instalife

Tento týden byl nabitej k prasknutí, dostalo se ke mě spousta fotek z mojí první výstavy, který jsou tím pádem opět k prodeji v jejich papírové formě na pearl papíře formátu 45x30cm. Jedná se o výstavní prvotisky. V této podobě jsem se snad ani nikdy neprodával, ale díky tomu že je to jen papír a ne deska, tak vycházejí i na suprový peníze. Zakoupit je můžete zde na mém FLERSHOPU.
Taky už nám konečně po několika dlouhých týdnech čekání vylezlo s Amy naše AVOBABY .. Pak měl svatbu můj brácha .. Nikdy jsem neměl oblek na míru, ale kvuli němu jsem si ho nechal ušít a taky košili na míru a nový boty, motýlka, kapesníček, prostě jsem se vyhodil do stylu jak nikdy a nakonec i když tyhle věci fakt nemám rád, tak jsem měl mega dobrej pocit ..

No a celej ten dvoutýdenní hype pokračoval pořád dobře až do konce týdne. Jo viděl jsem film Leaving Neverland .. Trvalo to 4 hodiny, kdy jsem každých deset minut chtěl odejít a přestat se na to dívat. Ne že by mě ho bylo líto, nebo že by mě to snad nebavilo. Bylo to prostě hnusný, ale na druhou stranu to bylo natolik zajímavý, že jsem prostě odejít od monitoru nemohl. Upřímně nedoporučuju se na to koukat, nejspíš Vám to změní uplně Váš pohled na věc nebo taky ne .. Já už to znovu vidět nechci.

Příspěvek vytvořen 40

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek