Malá bilance .. 1000

Dobrý večer, dnes si dovolím malou bilanci svého působení za fotoaparátem. Jelikož není fotografování mou hlavní pracovní náplní, tak nejspíše nebudou dosahovat moje čísla takových výšin jako u jiných kolegů, ale není to důvod k sebemenší závisti. Tento měsíc je to něco málo přes 1000 dní, co jsem se začal věnovat rodinnému fotografování. Přišlo to ze dne na den. Čekali jsem každým dnem narození dcery Amálie a mě napadlo, že bych se mohl po těch letech fotografování vážek a motýlů věnovat focení něčeho důležitejšího. Rodina je mi tím nejcenějším co mám a ve chvílích, kdy jsem sám se mohu vždy podívat na fotografie a ten stesk po ní zahnat. Díky své rodině jsem vlastně začal fotit i ty Vaše a stal se tak pro některé z Vás rodinným fotografem.

Za ty 3 roky jsem fotil více než 30 rodin. Ať už to bylo přímo rodinné fotorgafování, přípravy na miminko nebo svatby. Některé rodiny se ke mě pravidelně vracejí a fotím s nimi každý rok, s některými i vícekát. Za to jsem velmi rád, že o mohu být právě já, kdo je Vaším rodinným fotografem. Za 1000 dní se stalo více než 1000 lidí fanoušky mé facebookové stránky ( 1000 fans překročila stránka minulý týden ) a stejné číslo je i denní návštevnost této fan page. Na Google + si moji původní stránku našlo již více než čtvrt milionu návštevníků. Na webové stránky Rodinný-fotograf.cz zavítalo od jeho spuštění téměř 40tisíc návštevníků. Vím, že tato čísla nic moc pro mě nemusejí znamenat, ale jsou pro mě minimálně ukazatelem toho, že se o moji práci zajímají i jiní lidé, než jen moji nejbližší, či přátelé za facebooku jichž je fanoužků pouze necelá čtvrtina. Děkuji Vám všem moc „za věrnost“ a věřím, že Vás budu i nadále překvapovat krásnými fotografiemi.
Pro všechny, kteří moji stránku sledují a přečtou si tenhle příspěvek až do konce tak bych jako poděkování chtěl věnovat tenhle poukaz.

SLEVA

Poukaz slouží jako sleva 15% na rodinné fotografování. Cena balíčků po použitíslevy budou: Malý balíček 1100 Kč // Velký balíček 2000 Kč. Tuto slevu můžete také vyměnit za 3 fotografie navíc v těchto balíčcích při zachování původní ceny 1300/2300 Kč. Sleva platí do konce roku 2015.

Příspěvek vytvořen 40

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek