Fotografování se Švestkovými .. Už zase ♥

Tuhle moji oblíbenou rodinku zná asi už každý, kdo sleduje moji stránku Rodinný fotograf Jan Dvořák na facebooku nebo Ti co sledovali můj blog v době, kdy ještě fungoval aktivně. Už jsem s jejich fotkami dělal několik příspěvků jako například ten o Malé Viki. Tentokrát už se jejich rodinka rozrostlá o dalšího člena rozhodla fotit venku v přírodě tak nějak na zlomku podzimu a zimy. Viki už je fakt velká holka a fotit s ní byla mega sranda a protože jsem „strejda“ tak celý focení probíhalo v nejvíc klidné atmosféře.

Měl jsem hrozně krátký čas na udělání hlavní fotky pro babičky, ale pak se zbytek táhl jak šnek. Ještě že jsou to moji kamarádi, jinak bych dostal nejspíš do budky 😀 Musím s tím něco začít dělat, aby se dělání fotek tolik netáhlo. Ale snad od roku 2019 změním svuj workflow tak, aby práce bežela jako na drátkách. Taky bych rád rozšířil svoje služby fotografování mimi doma, protože je o ně velký zájem. Ateliér fakt neplánuju. Na to tu máme spoustu jiných fotografů, kteří v tomhle jedou diktát a jim se do jejich práce montovat nechci. Už nejsem takový hater atelierů, ale furt jsem dost proti tomu, abych fotil v některém z nich. Výjimka ale potvrzuje pravidlo a tak nikdy nevíš kdy mě uvidíte zavřeného v kostce obklopeného blesky. Fotografování venku má pro mě stále to největší kouzlo a tak se mu budu nadále věnovat.

Už aby bylo zase jaro, začalo vše kolem kvést a já mohl vyrazit ven s nějakou rodinkou udělat krásný rodinný fotky. Jenže k tomu mi chybí pořešit novej foťák, protože ten můj začíná pořádně zlobit. O tom dáme článek zase jindy a tak celkově o technice, kterou používám na svét fotografie, protože to je věc na kterou se ptáte často. Brzy čekejte další článek .. pracuji na tom 🙂

Příspěvek vytvořen 40

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek