Prvních 14 dní 365 projektu ..

Jistě jste si všimli, že jsem se 1.1.2019 vrhl na instagramovou challenge 365PROJECT. Je to nějaký rok zpět co jsem to zkoušel, ale po poměrně krátké době jsem to vzdal. Nebyl to záměr, ale měl jsem moc práce a zapomněl jsem vyfotit fotku a bylo .. Tentokrát jsem si to dal jako jeden z dlouhodobých cílů, od kterého čekám něco víc než jen fotky v telefonu.

Ale proč to vlastně vůbec dělám? Vznikne tím serie fotek, která bude zachycovat rok mého života a života lidí kolem mě. Je dost možné, že to nezůstane jen v digitální podobě na mém instagramu a zde na blogu. Ale nepředbíhejme dobu, protože zase něco slíbím a pak nebudu vědět jak se z toho vykroutit 😀 Cílem téhle challenge je najít každý den chvíli na vyfotografování fotky a já se to snažím ještě rozšiřovat o nějaký příbeh toho dne, nebo příbeh který se váže k fotce. Moje první dva týdny jsem až na ten poslední den držel při včasným nahrávání fotek .. poslední den byl tak trochu na hrane 30 minut před pulnocí, ale zatím jsem nemusel udělat nouzovou fotku – cvak z nouze, jen abych tu challenge nevzdal.

Snad tomu tak bude i do budoucna a budu kolem sebe vidět všechny ty nápady a náměty k vyfocení. Už teď po dvou týdnech mám pocit, že kolem sebe víc koukám a hledám. Nejeden den jsem měl naplánovanou fotku a ten motiv jsem i více než 3x za ten den změnil. Pár krát se mi i stalo, že jsem vyfotil víc fotek, podle toho jak se mi to mění v hlavě a podle toho co vidím a pak je děsně težký zvolit tu správnou. Celý to je u mě ještě znásobený tím, že jsem poprvé co si jedu instagram začal dávat fotky z foťáku a ne z mobilu. Mobilní fotky dávám taky, ale ty nedávám do 365 výběru. Snad pro ten muj vyšší plán.

Děkuji že jste se dostali až sem. Pokud jste můj instagram do teď neznali, tak budu moc rád, když na něm dáte follow a budete sledovat dál mé každodenní kroky. Na konec bych chtěl moc poděkovat Báře Grünwaldové, která byla takovej nakopávač proto se do „třišestpětky“ pustit, protože jsem neznal do té doby osobně nikoho, kdo by ji dokončil. Bára to zmákla a je mi v tomhle obrovskou inspirací. Děkuji.

Příspěvek vytvořen 40

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek